Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
a na skwerku tylko chlejo jak ide z dzieckiem to szlak mnie trafia ale obecna wladza ma to gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO FOTOWOLTAIKE TO W DU.E WSADZIC ROLNIK NIE MOZE POPENDZIC PIS TAK JAK  ONI SWINKI NAM Z OBORY PILNIE ZA NIEMCA TRZYMALI WSTYD PORAZKA
 PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na skwerku tylko chlejo jak ide z dzieckiem to szlak mnie trafia ale obecna wladza ma to gdzies
 to czemu tu piszesz a nie dzwonisz na polcję, jak cie szlak trafia, jak chcesz dobrze wychować, czy tylko ciągle ryć, zacznij od ziebie, boisz się , szlachetny rodzicu ? Jak wiesz że to wykroczenie to masz obowążek zgłosić a nie tu wypłakiwać żale tchurza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na skwerku tylko chlejo jak ide z dzieckiem to szlak mnie trafia ale obecna wladza ma to gdzies
to czemu tu piszesz a nie dzwonisz na polcję, jak cie szlak trafia, jak chcesz dobrze wychować, czy tylko ciągle ryć, zacznij od ziebie, boisz się , szlachetny rodzicu ? Jak wiesz że to wykroczenie to masz obowążek zgłosić a nie tu wypłakiwać żale tchurza !
 na skwerku tylko chlejo  skwerek za orac taka wizytuwka janowa i tym powina zajonc sie nowa wladza ja wiem ze janow to WIES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie oszczędzajcie wodę bo jak jej zabraknie ,to będziemy piszczeć cienko jak myszy i szczury .Do Buga daleko a z resztą Bug zanieczyszczony ,ryb nie ma a jak są to napite nie wiadomo czego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na skwerku tylko chlejo jak ide z dzieckiem to szlak mnie trafia ale obecna wladza ma to gdzies
to czemu tu piszesz a nie dzwonisz na polcję, jak cie szlak trafia, jak chcesz dobrze wychować, czy tylko ciągle ryć, zacznij od ziebie, boisz się , szlachetny rodzicu ? Jak wiesz że to wykroczenie to masz obowążek zgłosić a nie tu wypłakiwać żale tchurza !
na skwerku tylko chlejo  skwerek za orac taka wizytuwka janowa i tym powina zajonc sie nowa wladza ja wiem ze janow to WIES
 dołacz do nich, zazdroszisz za piją , uchlej sie, nie siedzisz i narzekasz, zaraz nie bedzie skwerku bo stara władza zrobiła projekt  parku  bez dzrew i nie będzie sie gdzie schować ani posiedzieć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browary produkują piwo potem się je sprzedaje w sklepach. Skoro sklepy mają pozwolenie na sprzedaż ,to sprzedają . Pijaki kupują i piją piwsko ochlaptusy też piją lumpy ,moczymordy też piją .Porządni ludzie też się napiją w końcu piwo nie jest takie złe .Oczyszcza organizm z różnych szkodliwych substancji .Można piwo wypić nie zaszkodzi ale z umiarem .Najgorzej jak ktoś nie ma umiaru .Piją i obszczywają naokoło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko świnie ,świnie i świnie ,tylko to widzicie tylko ten problem . A gdzie zające wszystkie wybite , bażanty . Trzeba trzymać kury ,gęsi ,kaczki, barany , owce ,króliki .Królicze mięso takie drogie . Kacze mięso też takie drogie w lidlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może hodować daniele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda ze jedna pani radna nie chce podac ile czego ma i bedo wybory w pewnej wsi
Oj prawda, prawda .... Chałupkę się postawiło bardzo szybko, gospodarczy, otoczka też nie głupia  a w PIT dochód pewnie podany jakieś 5000 rocznie..... He he..... I po co ta szopka z kandydowaniem.....
 dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź Jacka to dopiero szopka do kwadratu. :) :) :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pamiętam kto był u władzy zawsze uszczknął coś dla siebie .Jak nie uszczknął to nazwany był ofiarą losu .W postępowaniu dawnej władzy było złe ..Każde grabie grabią do siebie nie od siebie .Dawna władza rządziła jak chciała ,nie szanując prostych ludzi Jak zbliżają się wybory w tedy dostrzegają potencjalnego wyborcę nie człowieka ,który ma problemy ,któremu trzeba pomagać jak to będzie dobrze ,zwidy ,niewidy. Pamiętajcie włodarze o tym .Nadchodzą afrykańskie upały chrońcie swoje rośliny . Dostarczają nam tlenu. Szkoda trawników zaraz będą spalone .od 27 06 2019 r upały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wladzy moze czas zajac sie nieszczesnym stadjonem wyglada jak koryto, sasiednie gminy maja super stadiony a w janowie jak pada deszcz to plywac mozna,a wystarczy wykorzystac ziemie ktora sie wywozi z ulic czy z zamku zeby podniesc poziom gruntu anie to calkiem zasypac i wyrownac z ulica i bylo by i na gre i na imprezy czy zawody sportowe czy strazackie zeby janow nie musial w kwasowce cwiczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie byłeś do tej pory jak przez 16 lat rządów Hury stadion był w opłakanym sranie. Teraz wymagania i roszczeniowa postawa, strach cię zjadł wcześniej i siedziałeś/aś i nie mogłeś się odezwać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu pajacykowi co pluje jadem ,trzeba zęby piłować .Zaczyna szumieć i gryźć niech u siebie porządku pod dachem pilnuje . Raptem potrzebny mu stadion tak jakby w piłkę grał .Swołocz jedna .Jak tamten włodarz trzymał za mordę było dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swolocz jedna to ty jestes bo przez 16 lat ryles i dalej ryjesz i dla swoich korzysci bedziesz sklucal nadal wszystkich,dobrala sie ekipa rzadzaca po skonczonej kadecji wyborcy wam podziekuja za takie odzywanie ciulu jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jełopo nie mam żadnej kadencji, a jeżeli boli cię prawda to boisz się odpowiedzialności. Zawracasz kilem Wisłę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swolocz jedna to ty jestes bo przez 16 lat ryles i dalej ryjesz i dla swoich korzysci bedziesz sklucal nadal wszystkich,dobrala sie ekipa rzadzaca po skonczonej kadecji wyborcy wam podziekuja za takie odzywanie ciulu jeden
 Skłócać nie skłucać inteligent hahah Takich to nie warto komentować ):
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie piszesz że wybili ci świnie a ty nawet chomika nie masz kmiotku na ojcowiźnie . Lecz się na nogi bo na głowę nic już nie pomoże .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadecja jest i bedzie od wyborow do wyborow panowie rzadzacy i prosze delikatniej cwaniacy wszystkie rozumy pozjadaliscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...